Opleveringsfeest Bloemwijk Alkmaar
Na 4 jaar zijn alle 172 woningen in de Bloemwijk van Alkmaar opgeleverd! Dit werd gevierd met een bruisend buurtfeest, compleet met feesttent, livemuziek, poffertjes, suikerspinnen en een tekenhoek voor de kinderen.
De feesttent stond vol: buurtbewoners, betrokken partijen, opdrachtgever Van Alckmaer en zelfs burgemeester Anja Schouten waren van de partij! Een bijzondere spreker was een bewoner die al 50 jaar in de wijk woont.
De wijk lijkt nog sterk op hoe deze eruitzag toen hij er kwam wonen. Er is dan ook volop aandacht besteed aan het behouden van de wijkidentiteit. Elementen uit de oorspronkelijke woningen en omgeving zijn bewust in het ontwerp verwerkt, zodat het karakter van de Bloemwijk behouden blijft, ondanks de vernieuwing.
Intussen zijn de laatste bewoners in hun nieuwe woning ingetrokken en kan de rust langzaam terugkeren in de Bloemwijk.




